• Vznik turnaje

Turnaj Lazor cup vznikl v roce 2009, kdy jsme se rozhodli, že zkusíme uspořádat halový futsalový turnaj ve Vyškově, poněvadž přes zimu se futsalová soutěž nehraje a většina okresních mužstev má přestávku
    read more

img-1
  • 1. ročník - 2009

Do 1. ročníku turnaje se přihlásilo 8 mužstev a z překvapivého vítězství se nakonec radovalo mužstvo Kozlan, které bylo dobře poskládané z hráčů více klubů. Ve finále přehráli Lazor - Domus.
    read more

img-2
  • 2. ročník - 2010

tohoto ročníku se zúčastnilo 10 mužstev, které byly rozděleny do dvou skupin. Kvalita turnaje se zvedla přihlášením nových týmů, především týmu Tatranu Rousínov, který reprezentovali hráči kopané, dále mužstvo Werner Vyškov složené z dorostenců Vyškova. Vítězem se stalo mužstvo z Rousínova.
    read more

img-3
  • 3. ročník - 2011

Do tohoto ročníku se opět přihlásilo 10 mužstev. Objevily se zde opět některá nová mužstva, Pivovar Vyškov, Šmatloni. Favoritem turnaje se stalo divizní mužstvo Pivovaru Vyškov, které nakonec svou roli potvrdilo a porazilo ve finále Werner, s kterým prohráli ve skupině.
    čtěte dál

img-4
  • 4. ročník - 2012

Pivovar obhájil. Tohoto ročníku se zúčastnilo 13 mužstev, které byly rozděleny do tří skupin. Boje ve skupinách byly velmi napínavé a také vyřazovací část nepostrádala na dramatičnosti a překvapení. Největším překvapením bylo mužstvo z Bukoviny, které skončilo na 3. místě.
    read more

img-1
  • Hala Purkyňova

Turnaj se hraje v hale Základní školy Vyškov, Purkyňova 39. Je zde příjemné prostředí a dobré zázemí pro turnaj. K dispozici je 6 šaten se sprchami.
    read more

img-2

read more

img-4
  • Občerstvení

Občerstvení je zabezpečeno po celou dobu turnaje přímo v areálu haly. V naší nabídce jsou párky, klobásy, alkoholické i nealkoholické nápoje, káva, čaj, cukrovinky a bude vás zde obsluhovat příjemná a pěkná obsluha.
    read more

img-3

read more

img-1
  • Ceny

Pro první tři mužstva budou připraveny poháry, diplomy, šampaňské a samořejmě také další věcné ceny. Hodnotí se také nejlepší střelec, nejlepší hráč a nejlepší brankář. Nejlepší cenou asi ale je, zahrát si dobrý futsal a odejít z turnaje spokojen a zdráv. O to se budeme snažit, aby se vám na našem turnaji líbilo.

Skupina A - tabulka

Lazor cup 2011 Šmatloni Lazor-Domus United Vyškov Orli Bučovice Tatran Rousínov Skóre Body Pořadí
Šmatloni 2011 2 : 0 1 : 0 1 : 0 2 : 3 6 : 3 9 2.
Lazor-Domus Vyškov 0 : 2 2011 0 : 1 3 : 3 4 : 2 7 : 8 4 4.
United Vyškov 0 : 1 1 : 0 2011 4 : 2 1 : 5 8 : 8 6 3.
Orli Bučovice 0 : 1 3 : 3 2 : 4 2011 0 : 1 5 : 9 1 5.
Tatran Rousínov 3 : 2 2 : 4 5 : 1 1 : 0 2011 11 : 7 0 1.

Skupina B - tabulka

Lazor cup 2011 TJ Mouřínov Werner Vyškov Pivovar Vyškov Sapporo Manerov Sokol Bučovice Skóre Body Pořadí
TJ Mouřínov 2011 0 : 4 1 : 11 0 : 5 0 : 2 1 : 22 0 5.
Werner Vyškov 4 : 0 2011 2 : 1 4 : 4 1 : 1 11 : 6 8 2.
Pivovar Vyškov 11 : 1 1 : 2 2011 5 : 0 6 : 5 23 : 8 9 1.
Sapporo Manerov 5 : 0 4 : 4 0 : 5 2011 2 : 2 11 : 11 5 4.
Sokol Bučovice 2 : 0 1 : 1 5 : 6 2 : 2 2011 10 : 9 5 3.

Děkujeme za účast

Děkujeme všem zúčastněným mužstvům za slušné a sportovní vystupování po celou dobu turnaje, za výtečné sportovní výkony a doufáme, že se Vám na našem turnaji líbilo a zachováte nám přízeň i v dalších letech.