• Vznik turnaje

  images/LC_uvod.jpg

  Turnaj Lazor cup vznikl v roce 2009, kdy jsme se rozhodli, že zkusíme uspořádat halový futsalový turnaj ve Vyškově, poněvadž přes zimu se futsalová soutěž nehraje a většina okresních mužstev má přestávku
  read more

  img-1
 • 1. ročník - 2009

  images/lc_2009.jpg

  Do 1. ročníku turnaje se přihlásilo 8 mužstev a z překvapivého vítězství se nakonec radovalo mužstvo Kozlan, které bylo dobře poskládané z hráčů více klubů. Ve finále přehráli Lazor - Domus.
  read more

  img-2
 • 2. ročník - 2010

  images/LC_2010.jpg

  tohoto ročníku se zúčastnilo 10 mužstev, které byly rozděleny do dvou skupin. Kvalita turnaje se zvedla přihlášením nových týmů, především týmu Tatranu Rousínov, který reprezentovali hráči kopané, dále mužstvo Werner Vyškov složené z dorostenců Vyškova. Vítězem se stalo mužstvo z Rousínova.
  read more

  img-3
 • 3. ročník - 2011

  images/LC_2011-1.jpg

  Do tohoto ročníku se opět přihlásilo 10 mužstev. Objevily se zde opět některá nová mužstva, Pivovar Vyškov, Šmatloni. Favoritem turnaje se stalo divizní mužstvo Pivovaru Vyškov, které nakonec svou roli potvrdilo a porazilo ve finále Werner, s kterým prohráli ve skupině.
  čtěte dál

  img-4
 • 4. ročník - 2012

  photos/4_rocnik.png

  Pivovar obhájil. Tohoto ročníku se zúčastnilo 13 mužstev, které byly rozděleny do tří skupin. Boje ve skupinách byly velmi napínavé a také vyřazovací část nepostrádala na dramatičnosti a překvapení. Největším překvapením bylo mužstvo z Bukoviny, které skončilo na 3. místě.
  read more

  img-1
 • Hala Purkyňova

  images/hala2.png

  Turnaj se hraje v hale Základní školy Vyškov, Purkyňova 39. Je zde příjemné prostředí a dobré zázemí pro turnaj. K dispozici je 6 šaten se sprchami.
  read more

  img-2
 • Hala Purkyňova

  images/hala3.jpg

  Turnaj se hraje v hale Základní školy Vyškov, Purkyňova 39. Je zde příjemné prostředí a dobré zázemí pro turnaj.
  read more

  img-4
 • Občerstvení

  images/obcertveni1.png

  Občerstvení je zabezpečeno po celou dobu turnaje přímo v areálu haly. V naší nabídce jsou párky, klobásy, alkoholické i nealkoholické nápoje, káva, čaj, cukrovinky a bude vás zde obsluhovat příjemná a pěkná obsluha.
  read more

  img-3
 • Občerstvení

  photos/9.jpg

  Občerstvení je zabezpečeno po celou dobu turnaje přímo v areálu haly. V naší nabídce jsou párky, klobásy, alkoholické i nealkoholické nápoje, káva, čaj, cukrovinky a bude vás zde obsluhovat příjemná a pěkná obsluha.
  read more

  img-1
 • Ceny

  photos/10.jpg

  Pro první tři mužstva budou připraveny poháry, diplomy, šampaňské a samořejmě také další věcné ceny. Hodnotí se také nejlepší střelec, nejlepší hráč a nejlepší brankář. Nejlepší cenou asi ale je, zahrát si dobrý futsal a odejít z turnaje spokojen a zdráv. O to se budeme snažit, aby se vám na našem turnaji líbilo.
  read more

  img-2
 • Ceny

  photos/ceny1.png

  Pro první tři mužstva budou připraveny poháry, diplomy, šampaňské a samořejmě také další věcné ceny. Hodnotí se také nejlepší střelec, nejlepší hráč a nejlepší brankář. Nejlepší cenou asi ale je, zahrát si dobrý futsal a odejít z turnaje spokojen a zdráv. O to se budeme snažit, aby se vám na našem turnaji líbilo.
  read more

  img-4

 

Lazor cup 2011 - hodnocení 3. ročníku turnaje

Turnaj Lazor cup 2011 je za námi. Z vítězství na turnaji se radoval tým Pivovar Vyškov, který ve finále porazil tým Werner Vyškov. Vítězům blahopřejeme.

Turnaje se zúčastnilo 10 mužstev, takže opět byly dvě skupiny po 5 mužstvech a k vidění byly zajímavé souboje ve skupinách, ale některé mužstva nepotvrzovaly roli favoritů. To platilo především o pořádajícím mužstvu Lazoru - Domus, které překvapivě postoupilo ze skupiny až ze 4. místa.

Skupina A

Turnaj začal utkáním Lazoru - Domus vs. Šmatloni, toto mužstvo bylo poskládáno z mužstev Orlů Vyškov a Amoru Vyškov a dokazovali, že mužstvo složili velice dobře neboť v tomto utkání Lazor - Domus porazili. Hned v dalším zápase jsme se dočkali dalšího překvapení, když mužstvo United Vyškov porazilo jedno z předních okresních mužstev Orly Bučovice. V dalším zápase vítěz předchozího ročníku Tatran Rousínov si poradil s mužstvem Šmatloni a poté postupně vyhrál další dva zápasy a zaváhal až ve svém posledním zápase proti Lazoru - Domus, který si tímto vítězstvím zajistil 4. postupové místo. Z vítězství ve skupině se nakonec radovali hráči Tatranu Rousínov, kteří získali 9 bodů, stejně jako druhé mužstvo Šmatloni, ale díky vzájemnému zápasu se stali vítězem skupiny. Třetí se nakonec umístilo mužstvo United se 6 body, čtvrtý Lazor - Domus získal 4 body a překvapivě poslední bylo mužstvo Orli Bučovice, které získalo pouze bod za remízu s Lazorem - Domus.

Skupina B

Zde bylo největším favoritem na postup mužstvo Pivovaru Vyškov a svou roli potvrdilo a postoupilo z 1. místa, ale muselo se smířit s jednou porážkou od mužstva Werner Vyškov, kteří je porazili 2 : 1. Mužstvo Werner Vyškov bylo složeno z několika mladých hráčů Lazoru - Domus a byli doplněni dorosty Vyškova. Ti skončili ve skupině na druhém místě s dvěma výhrama a dvěma remízama. Třetí místo ve skupině obsadilo mužstvo Sokola Bučovice, čtvrtí skončilo Sapporo Manerov a poslední, bez bodu mužstvo Mouřínova.

Čtvrtfinále

Ve čtvrtfinále v prvním zápase jasně zvítězil loňský vítěz Tatran Rousínov nad Sapporem Manerov 7 : 2 a vypadalo to, že s obhajobou titulu to myslí vážně. Druhý zápas mezi Šmatloněma a Sokolem Bučovice skončil po dramatickém boji remízou 2 : 2 a tak rozhodovaly pokutové kopy, ve kterých bylo úspěšnější mužstvo Šmatloňů. Třetí čtvrtfinále mezi United Vyškov a mužstvem Werner Vyškov rozhodl jediný gól a zněj se radovali hráči Werneru. V posledním zápase se utkala mužstva Pivovaru a Lazoru - Domus a zde zvítězilo mužstvo Pivovaru bez nějakých větších problémů 3 : 1.

Semifinále

V semifinále se utkala mužstva Tatran Rousínov s Wernerem Vyškov a Šmatloni s Pivovarem. Obě semifinále byly vcelku jednoznačné, což překvapilo především u prvního zápasu, kde se čekal vyrovnaný souboj, ale tým z mladíků Lazoru - Domus a dorostenců Vyškova Tatran Rousínov přehráli a po vítězství 3 : 1 postoupili do finále. Šmatloni v druhém semifinále nedokázali dát svému soupeři ani gól a po výsledku 3 : 0 pro Pivovar byla jasná finálová dvojice.

Zápas o 3. místo

Šmatloni - Tatran Rousínov - 2 : 0 - další překvapivý výsledek, očekávalo se spíše vítězství Tatranu, ale ti po porážce v semifinále ztratili jakoby chuť a tak dobrým a zodpovědným výkonem zaslouženě vyhrál tým Šmatloňů. Blahopřejeme.

FINÁLE

Pivovar Vyškov - Werner Vyškov - 4 : 1 - finále ovlivnil odchod několika hráčů Werneru Vyškov na velký fotbal, což byla velká škoda, protože pak by bylo finále podstatně vyrovnanější. Pivovar byl od začátku lepším celkem a prosadil se i gólově, takže si bez nějakých větších problémů došel pro vítězství v turnaji. Mužstvu Werneru se podařilo vstřelit čestný úspěch až v závěru zápasu. Blahopřejeme k vítězství mužstvu Pivovar Vyškov.

Individuální ceny:

Nejlepší střelec - Tomáš Gália - 9 gólů (Pivovar Vyškov)
Nejlepší brankář - Pavel Štěpán (Šmatloni)
Nejlepší hráč - Václav Novotný (Werner Vyškov)Děkujeme za účast

Děkujeme všem zúčastněným mužstvům za slušné a sportovní vystupování po celou dobu turnaje, za výtečné sportovní výkony a doufáme, že se Vám na našem turnaji líbilo a zachováte nám přízeň i v dalších letech.
more..


Featured Work

feaured-image